Mimart Atölye
Bloglar

Hikayenizi Yazmaya Hazırız: Hizmet Sürecimiz

by mimartatolye, 04/04/2023

Hizmet sürecinin adımlarını incelemeden önce bizler için değeri karşılıksız olan bir ilkeden söz etmemiz gerekiyor. Kusursuzluk. Özünde sağlık yatan bir süreci anlatırken, bu değerden bağımsız ne düşünebilirsiniz ne de hareket edebilirsiniz. Bizler de hangi prosedür kapsamında müşterilerimize hizmet verirsek verelim, özünde sağlık olduğunun bilinciyle fikirleri inşa ederiz. Çünkü yaşam sağlıktan geçer ve tüm güzel duyguları içinde barındırır. Verdiğimiz hizmetler, insanların iyileşmek ve yeniden sevdikleriyle bu güzel duyguları tadabilmek için bir süre vakit geçirdikleri hacimlerin ortaya çıkma hikayeleridir. Her birinin temasında kusursuzluk vardır. Çünkü sağlığın mimarı olabilmek tüm olasılık ve detayları hesaplamaktan geçer.

Bir araya geldiğimiz müşterilerimize, önce mimari ve yaşam yaklaşımımızı aktarırız ve proje süreçleri için ihtiyaçlarına göre hareket ederiz. Elbette bugüne dek gerçekleştirdiğimiz onlarca projenin tecrübesiyle müşterilerimizi yönlendirecek önerilerde de bulunuruz. Müşterilerimizin arzuları ve yaptığımız analiz çalışmalarının ışığında proje sunumunu gerçekleştiririz. Sektörde edindiğimiz bilgiler gerek proje gerek uygulama kısmında, her türlü mevzuatı ve kriteri en ince detayına kadar öğrenmemizi sağladığı için, süreci kolaylaştıracak çözümleri doğrudan projenize entegre ederiz. Tüm bu bilgiler ışığında proje sunumunu gerçekleştirir, teklif sürecini başlatırız. Müşteri değerlendirmesinin ardından iş birliği sağlandığı takdirde mimari projenin tüm detayları çıkarılır, gerekli kurumlardan ön olur alınır ve uygulama başlar.

Mimart Atölye olarak, mimari tasarım ve proje, iç mimari tasarım ve proje, uygulama danışmanlığı, yenileme ve tadilat hizmetleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Bir sağlık mimarı olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bu 4 farklı paket üzerinden çözümler sunuyoruz. Bu süreçler Sağlık Bakanlığı Mevzuatı, İmar Mevzuatı, Mekanik-Elektrik ve Betonarme Proje Çizimi, ruhsat aşamaları, Belediye takip işleri ve Belediye Mevzuatı, kaba ve ince inşaat, fizibilite çalışmaları, ek izinler ve anahtar teslim süreci gibi sayısız komplike adım içermektedir. Almak istediğiniz hizmet kapsamını belirleyerek bu hizmetleri ve içeriklerinde bulunan çok sayıda görevi bizlere güvenle emanet edebilirsiniz. İnşa ettiğimiz 80’e yakın projeyle, alanında deneyimli ekibimiz kusursuzluk temasıyla yeni bir hikaye daha yazmaya her zaman hazır.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook instagram
2023 © Mimart
Oretra